PÖFF Shorts lühfilmide alamfestival on Tartus esindatud kahe filmiseansiga. Neist üks on ülimalt üleannetu ja vallatu “Late Night Love”.

Nüüd, mil pop-hedonismi prohvet Hugh Hefner on turvaliselt Marilyni kõrvale sängitatud, on aeg vaadata edasi, vaadata kaugemale. Käes on hetk, mil paljastada seksi alasti tõde. Ja mis võiks teha seda veel tabavamalt kui lühifilm? Täielikust tiirasusest lauskoomikani – “selle asja” ajamiseks on meil lõputult võimalusi nii kinolinal kui linade vahel.

Eva
Itaalia, 2017, Chiara TesseraVeebikaamera modell Eva on nõustunud intervjuuga ajakirjanikuga. Tavapärasest intervjuust saab kiiresti ootamatu jõukatsumine, mille tulemusel avastavad kaks mängijat, et nad polegi nii erinevad.

Juliette
Belgia, 2016, Lora D’Addazio Juliette on häbelik tüdruk, kes kardab kohutavalt istuda autosse kahe kiimas eidega, kes teele mitte mingit tähelepanu ei pööra.

Väike surm
Petite Mort
Prantsusmaa, 2016, Antoine Bieber Viis meest jutustavd oma seksuaalsetest kogemustest.

Kosmos
Poola, 2016, Daria Kopiec Animafilm kehast. Lihased, nahk ja süda, mis soovivad, et neid puudutataks. Kehast, mis ihkab tunda lähedust teise kehaga.

Suveiiveldus on talvenauding
Summer’s Puke is Winter’s Delight, “Natsu No Gero Wa Huyu No Sakana”
Jaapan, 2016, Sawako Kabuki Valust saab ajapikku mälestus. Aga me oksendame ja sööme siis jälle. Elu on öko.

Vuajerist
Peep Show
Itaalia, 2016, Rino Stefano Tagliafierro Isiklik teekond erootikamaailma. Vaataja on justkui läbi lukuaugu piiludes tunnistaja privaatetendusele, mille kunstilisus seisneb ihas. Seksuaalsusega laetud õhkkonnas teevad silma ja eputavad kõige kaunimad klassikalised erootikaikoonid, võidutsedes oma igaveses jõus vuajerismi teekonnal millekski ülevaks.

Adam
Ameerika Ühendriigid, 2016, Evelyn Jane Ross Nende ajaarvamise alguses tõi Tema meid maailma.

Tuss
Pussy, “Cipka”
Poola, 2016, Renata GasiorowskaNoor tüdruk veedab õhtu üksinda kodus. Ta otsustab endale naudinguid pakkuda, kuid mitte kõik ei lähe plaanipäraselt.

Seitse veidrat seksistseeni
Seven Awkward Sex Scenes, “Septiņas neveikla seksa reizes. Pirmā daļa”
Läti, 2016, Liene LindeNoor režissöör üritab luua mängufilmi, mis põhineb tema isiklikel seksuaalsetel kogemustel.

Armastuse maitse
Taste of Love
Austria, 2017, Paul Scheuffler„Kuidas armastus maitseb?” Kas see võib olla magus, hapu, kibe või isegi soolane? Neiu alustab aromaatset teekonda armastuse poole, stimuleerides oma maitsemeelt orgasmini. Ta uurib kõigi oma meeltega armastuse erinevaid vorme.