fbpx

KINO TAASAVAMINE JA TURVALISUS

Elektriteater on taasavatud 1. juulist 2020. Seoses COVID-19 viiruse leviku tõkestamisega on kino toimimine natuke teistsugune võrreldes senisega.

Kinno saabumine
Filmid algavad kavas märgitud kellaajal. Filmile eelneb väike sissejuhatus projektsionisti poolt nagu Elektriteatris ikka.
Saali uksed avatakse 30 minutit enne seansi algust. Kõigi seansside vahele on arvestatud tund aega pausi, et erinevate filmide külastajad ei peaks kokku puutuma ning oleks aega kino vahepeal puhastada.

Distantsi hoidmine
Kinos hoia distantsi teiste külastajatega. Haigus on endiselt ühiskonnas alles ning parim kaitse kõigile on hoida lugupidavat distantsi üksteisega.

Kinosaali istudes jäta võõraste inimestega vähemalt üks tool vahet. Seda nii enda kõrval kui ka enda ees. Kui tunned ennast nii turvalisemalt, siis võid julgelt jätta ka mitu tooli tühjaks.

Istekohad Elektriteatris on endiselt nummerdamata. See võimaldab seltskonnal istuda vabalt omavahel koos, aga samas teistest eemale. Saalis asuv projektsionist jälgib ja vajadusel juhendab istumise paigutust.

Kinosaali mahutavus on vähendatud 50% võrra ehk meie saali müüakse igale seansile kuni 60 piletit.

Piletite tagasi ostmine või ümber vahetamine
Juhul kui tunned ennast haigena, kui oled kokku puutunud välismaalt saabunud või haigustunnustega isikuga, siis ei ole kinno tulek ohutu ega lubatud. Võta ühendust kinoga ja piletid ostetakse tagasi.

Piletite ostmine
Eelistatud on piletite ostmine elektrooniliselt ehk kino koduleheküljelt. Erinevalt varasemast jääb elektrooniline piletimüük koduleheküljel avatuks filmi alguseni ja natukene kauemgi. Soovi korral võib pileti osta internetist pileti kasvõi kohapeal kino kassa ees. 

Pileteid on võimalik osta ka kino kassast. Maksta saab kaardiga või sularahas. Eelistatud on tasumine kaardiga. Kassa on avatud 30 minutit enne seanssi kuni 15 minutit pärast viimase seansi algust.

Piletikontroll
Piletikontroll toimub Elektriteatri senisele töökorraldusele sarnaselt nime alusel esimese korruse kassas. Paberil pileteid väljastatakse ainult inimese soovil.

Kinkepiletid
Kõik Elektriteatri kinkepiletid kehtivad endiselt. Ka need, mille aegumiskuupäev on möödunud. Et kinkepileti alusel endale koht broneerida saada palun kinole e-mail või võta ühendust muud moodi.

Isikukaitsevahendid
Kinos on olemas desinfitseerimisvahendid käte jaoks kassas, tualettides ja kinosaalis kohviku laual. 

Kinos käies ei pea maski kandma. Ühe inimese vabadus maski mitte kanda ei vähenda teise inimese vabadust maski kanda ja vastupidi. Igaühesse, kes on valmis enda ja teiste kaitseks maski kandma, on põhjust suhtuda lugupidavalt.

Vahvaid kinoelamusi, ilusat suve ja turvalist olemist kõigile!