Almal (Luise Heyer) ja Janil (Alex Brendemühl) on armuafäär, mida Jan ei taha tunnistada. Et sundida meest nende suhet aktsepteerima, võtab Alma Jani väikese poja Juri salaja kaasa autoreisile Berliini, kuhu nad sõidavad koos kaubavedaja Brunoga (Lars Rudolph). Tanklas üritab Bruno Almale külge lüüa, kuid naine lükkab tema lähenemiskatsed kindlalt tagasi. Algul loodab Bruno vaikselt oma südames Almaga siiski lähedast kontakti luua, kuid kuna see ei õnnestu, saab ta haiget, vihastab, kaotab igasugused piirid ja tahab võtta vägisi seda, mis on talle keelatud. Nina Vukovic on loonud õudustäratava psühho-thriller’i.

Hollywood Reporter nimetas filmi režissööri suurepäraseks visiitkaardiks ja närvesöövaks, põnevaks linateoseks. Seda võib pidada väikeseks, kiireks ja räpaseks või hoopis täiuslikuks saavutuseks pinge üles kruvimises. Nina Vukovic on võitnud kaasautorina Tudengi-Oscari filmi „Nimmermeer“ eest. Seekordne režissööridebüüt lubab loota midagi veel suuremat.
Ühest küljest viitab film klassik George Sluizersi „Jäljetule“ (The Vanishing, 1988), teisest küljest aga saavutab omapärases Saksa kiirtee kontekstis täiesti teise käekirja ning muutub painajalikuks thrilleriks.

Filmi keskel läheb perspektiiv Annalt Janile, kes kihutab pärast Anna katkendlikku telefonikõnet autoga tanklasse, lootes näha oma last ja Almat, kuid leiab eest vaid Bruno. Üks filmi meeldejäävamaid hetki on psühholoogiline duell, kus need kaks meest joovad samas baaris õlut ning põrnitsevad teineteist altkulmu. Kinnitage turvavööd!

(Christoph Gröner)