fbpx

Audrey

Inglismaa
2020, 1h 24m
Režissöör
Helena Coan
Keel
INGLISE
Subtiitrid
INGLISE

Näitlejanna Audrey Hepburn võitis oma esimese Oscari 24-aastaselt ja temast sai üks maailma tuntuimaid kultuurikoone: imeliselt kaunis ja Hollywoodi kuldaja legendaarne täht, kelle stiil ja teedrajav koostöö moelooja Hubert de Givenchyga pakub jätkuvalt inspiratsiooni. Aga kes oli tõeline Audrey Hepburn?

Lapsepõlves alatoidetud, isa poolt hüljatud ja Hollandis natside okupatsiooni ajal üles kasvanud Hepburn seisis silmitsi eluaegse võitlusega oma minevikutraumade vastu, mis nurjasid tema unistused saada balletitantsijaks ja heitsid varju tema isiklikule elu. Ometi leidis ta sisemise rahu, kasutades oma superstaari staatust UNICEFi ülemaailmse suursaadikuna tegutsedes. Tema elu tegi täisringi: esmalt oli ta ise sõjaohver, seejärel pakkus ta leevendust miljonitele.

See film on hübriid haruldastest arhiivmaterjalidest ja näitlejannat hästi tundnud inimestega tehtud intervjuudest. Dokumentaal näitab tõeliselt erakordse naise lugu, kes uskus armastuse ja andestuse väesse. Ja kuigi tegemist ei ole tüüpilise moedokumentaaliga, on Audrey olnud 21. sajandi üks olulisemaid stiili-ikoone ning sobib seetõttu moefilmide programmi kui valatult.

Seansid ja piletid
P 31. oktoober 19:00
MoeKunstiKino
Välja müüdud
Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus