fbpx

Bestikad

Les Meilleures
Prantsusmaa
2021, 1h 20m
Režissöör
Marion Desseigne-Ravel
Osades
Lina el Arabi, Esther Rollande
Keel
PRANTSUSE
Subtiitrid
EESTI, INGLISE

18-aastane Nedjma veedab oma sõbrannadega suve Pariisi kanalite ääres logeledes, pargipinkidel mööduvate inimeste üle naerdes ja hoolimatult semudega koos rumalusi tehes. Kogu sõprusgrupi maailm muutub aga siis, kui Nedjma kortermajja kolib Zina, kes Nedjmale kohe silma jääb. Paraku hakkab Zina läbi käima tüdrukutekambaga, mille liikmed on Nedjma ja tema sõbrannade vihavaenlased. Nii saab alguse 21. sajandi Romeo ja Julia lugu, kus mõõgavõitlused toimuvad sotsiaalmeedias, rüütliteks on terava keelekasutusega teismelised tüdrukud, lahingutandriks Verona asemel Pariisi geto ja Romeo asemel Ramona.

Päeval vihavaenlased, õhtupimeduses armastajad, katsetavad Nedjma ja Zina neile seatud piire ning seavad küsimärgi alla kõige, mis neile tuttav ja turvaline. Kui kõrge on kukkumine kortermaja katuselt, kus tüdrukud hämaruses kohtuda julgevad, ja kas langus on eufoorias veedetud hetki väärt?

Helena Maarja Tarro

Tulenevalt jätkuvast koroonaviiruse ohust ning hetkel kehtivatest tervisekaitse nõuetest saab kinoseansse külastada ainult Covid-19 passi esitamisel.

Loe lähemalt kino töökorrladusest ja hetkel kehtivatest reeglitest siit.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus