fbpx

Busteri võlumaailm

Buster
Taani
2021, 1h 32m
Režissöör
Martin Miehe-Renard
Osades
Ibi Støving, Magnus Millang, Manfred Weber Cortzen, Henning Jensen
Keel
TAANI
Subtiitrid
EESTI, INGLISE

Punapäine Buster on üks äärmiselt kummaline, kuid võluv (sõna otseses mõttes) poiss. Veidi naiivne, kuid alati positiivsusest pakatav Buster armastab üle kõige elus maagiat, mida on õpetanud talle naabruses elav vana mustkunstnik härra Larsen. Sel suvel on Busteril aga teine suur armastus – naabruskonda kolinud tüdruk nimega Joanna, keda poisi väikesed veidrused sugugi ei häiri. Buster proovib eri nippidega neiu tähelepanu ja südant võita, kuid olukorra teeb palju raskemaks see, et 11-aastase poisi elus on veel mitmeid katsumusi: käia kohalikus lillepoes kullerina tööl, et endale linna suure talendivõistluse jaoks häid võlukunstitarbeid osta; kantseldada lapsikut ja laiska isa, kes pidevalt pahandustesse satub; toetada ootamatult haigestunud võlukunstimentorit Larsenit ning aidata oma väikesel õel koolis hakkama saada. Kirss tordil on muidugi see, et kooli suurim kiusaja Simon-Olaf on samuti seadnud eesmärgiks Joanna endale saada ning poiste vahel algab pinev võistlus, kus kõik on lubatud.

„Busteri võlumaailm“ on palavalt armastatud Taani teleseriaali uusekraniseering, mis räägib sellest, kuidas ka suurte raskuste kiuste saab siiski jääda alati positiivseks, sõbralikuks ja säravaks.

Heli Jürisson

 

Tulenevalt jätkuvast koroonaviiruse ohust ning hetkel kehtivatest tervisekaitse nõuetest saab kinoseansse külastada ainult Covid-19 passi esitamisel.

Loe lähemalt kino töökorrladusest ja hetkel kehtivatest reeglitest siit.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus