fbpx

Elektriteatri kinkekaart

Seni kuni kino suletud on, saab rahulikult tuleviku peale mõelda – võtta aega, et süveneda. Nii, nagu seda tavaliselt võib-olla ei saa. Näiteks kuulata intervjuusid filmitegijatega või lugeda filmiteemalisi artikleid ja intervjuusid. Kellel vähegi aega, vaadake mõni rahulik ja hästi pikk film.

Siis kui praegune eriolukord möödub ja maailm jälle oma tavalisse rütmi läheb, saab hakata taas usinalt kinos käima. Eriti tore oleks seda ju ette planeerida ning endale juba praegu üks-kaks-või-lausa-kümme Elektriteatri kinkepiletit valmis osta.

Ühe kinkepileti hind on 5,5 €. 

Kinokava ei ole küll veel avalik, kuid üks on kindel – kino peab saama!

Kuidas saan kinkekaardi osta?

Kinkekaardi ostmiseks vajuta siinsamas lehel nuppu “osta pilet!”. Palun ära lase end häirida kuupäevast 31.12.2020, 23:59. Kinkekaart ei ole kuidagi seotud selle kuupäevaga.

Kuidas kinkekaart minuni jõuab?

Kuna kodus on hea ja praegu eriti ringi liikuda ei tasu, saadame sulle kinkepileti eriolukorra lõppedes koju kas postiga või anname üle Elektriteatri kassas. Pärast ostu saad enda meiliaadressile kinnituskirja ning iga ostjaga võtame eraldi ühendust.

Milliseid filme saab kinkekaardiga vaatama tulla? 

Kinkekaart kehtib ühel Elektriteatri tavaseansil ja tagab sissepääsu ühele inimesele. See tähendab, et valiku seas on peaaegu kõik seanssid, mis meie kinos toimuvad – nii tubased kui välikinos.

Me märgime selle igaks juhuks ära, sest mõnikord toimuvad meie juures seansid, mida Elektriteater ise ei korralda. Näiteks PÖFF või teised festivalid. Võimalusel tagame ka festivalidel sissepääsu meie kinkepiletitega, kuid see pole alati võimalik. Mõnikord harva on kavas ka erisündmused, näiteks kontserdiga tummfilmi linastused, mille piletihind on märksa kallim.

Kui kaua Elektriteatri kinkekaart kehtib?

Kinkepiletit saab kasutada ühe kalendriaasta jooksul ehk hiljemalt 365 päeva alates kino taasavamisest.

Kohtume (varsti) kinos!

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus