fbpx

Elektriteatri sünnipäevavestlus

Elektriteatri sünnipäevavestlus
Eesti
2021, 2h 0m
Režissöör
Tõnu Karjatse
Osades
Andres Kauts, Elo Vilks, Mihkel Salk
Keel
EESTI

Elektriteatri sünnipäevakuu on jõudmas lõpule!

Elektriteater on läbi märtsi tähistanud oma kümnendat sünnipäeva. Kino uksed on praegu suletud, seega oleme kahjuks pidanud oma mälestusi ja pidupäeva teiega teisiti jagama, kui otse kinosaalis suheldes. Kuid pole hullu, kohtume kindlasti peagi ka päriselt.

Sünnipäevakuu lõpetuseks on tulemas otseülekande intervjuu kinoga. Teisipäeval kell 18:00 teeme otselülituse kõigi kodudesse ning peame maha virtuaalse kohtumise kinotegijatega. Kinosaalis vastavad kaamerate ees küsimustele kinojuht Andres, programmijuht Elo ja produktsioonijuht Mihkel. Vestlust juhib ERRi kultuuriajakirjanik Tõnu Karjatse. Sünnipäevavestlust saab igaüks jälgida Elektriteatri FacebookistYoutube’is või siin kodulehel veidi alla kerides.

Vestluse käigus vastaksime hea meelega ka kinokülastajate küsimustele. Kui sul on mõni küsimus kinole, millele sooviksid vastust saada, siis saad selle teele panna meie Facebookis siia kommentaarina või saates kirja aadressile . Pole vaja karta kui see tundub liiga väike või veider, see võibki olla just kõige huvitavam küsimus.

Küsimusi saab meie suunas saata juba enne vestlust ja ka otseülekande ajal. Mida varem kirjutad, seda parem loomulikult. Varem saabunud küsimuste abil saame vestluse kulgu paremini planeerida.

Olge ikka terved. Ja kohtume teisipäeval virtuaalsel sünnipäevavestlusel!

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus