fbpx

Hakkaja naine

Une femme du monde
Prantsusmaa
2021, 1h 35m
Režissöör
Cécile Ducrocq
Osades
Laure Calamy, Denis Simonetta, Nissim Renard
Keel
PRANTSUSE
Subtiitrid
INGLISE, EESTI

Prostitutsiooni suhtutakse sallivalt, kuni see on silmale nähtamatu ning ühiskondlike standardite järgi peaks sellel alal töötav inimene oma tegevust häbenema. Marie pole aga ei nähtamatu ega häbelik; ta on iseseisev ja uhke prostituut, kes võitleb oma õiguste eest seksitöötajana. Lisaks sellele ametile on ta ka raevukas ja armastav üksikema. Ta on päriselt kohal ja olemas ning nagu iga ema, soovib temagi oma pojale ainult parimat. Kui poiss järjekordselt koolist välja visatakse, paneb Marie ta kirja Prantsuse kokanduskooli, et pojast saaks kuulus tippkokk. Häda on ainult selles, et tegu on väga kalli ja noobli õppeasutusega. Marie näeb selles võimalust garanteerida oma pojale parem elu. Kuid kas ta saab selle väljakutsega hakkama?

Film vaatleb prostitutsiooni huvitava nurga alt, rääkides vabastavalt millestki, mida sageli peetakse tabuks, ning rõhutab naiste õigust otsustada oma keha üle. Oluline on ka ära märkida Netflixi hittsarjast „Helistage mu agendile!“ tuntud prantsuse näitlejanna Laure Calamy fantastilist näitlejatööd.

Triin Tramberg

Tulenevalt jätkuvast koroonaviiruse ohust ning hetkel kehtivatest tervisekaitse nõuetest saab kinoseansse külastada ainult Covid-19 passi esitamisel.

Loe lähemalt kino töökorrladusest ja hetkel kehtivatest reeglitest siit.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus