fbpx

Minu isa on vorstike

Mijn Vader Is een Saucisse
Holland, Belgia
2021, 1h 23m
Režissöör
Anouk Fortunier
Osades
Johan Heldenbergh, Savannah Vandendriessche, Hilde de Baerdemaeker, Jade de Ridder, Ferre Vuye, Chokri Ben Chikha, Frank Focketyn
Keel
FLAAMI
Subtiitrid
EESTI, INGLISE

12-aastase Zoe pere on hämmingus, kui muidu igapäevaselt pangas leiba teeniv isa teatab, et tal on nüüd keskeakriis ning ta loobub oma tööst, et tegeleda oma elu suurima kire – näitlemisega! Tütar on ainuke, kes kannustab isa oma unistusi järgima. Koos hakatakse käima nii näiteringis kui ka erinevatel casting ’utel, ehkki suurt läbimurret ega järgmist palgatšekki ei paista kuskilt. Kui arvata välja üks äärmiselt totakas telereklaam, kus isa mängib vegan(!)-vorstikest. Isa innustades peab aga Zoe endki korduvalt proovile panema ning nii saab alguse isa ja tütre äärmiselt kirju eneseavastuse teekond.

Populaarse raamatu adaptsioonina on valminud äärmiselt kvaliteetne Flaami mängufilm, mille särtsakas dialoog ja elulised situatsioonid lähevad peale nii lastele, teismelistele kui ka täiskasvanutele. Kinost lahkudes on muie näol ja soov ka enda unistusi püüdma minna garanteeritud.

Heli Jürisson

Tulenevalt jätkuvast koroonaviiruse ohust ning hetkel kehtivatest tervisekaitse nõuetest saab kinoseansse külastada ainult Covid-19 passi esitamisel.

Loe lähemalt kino töökorrladusest ja hetkel kehtivatest reeglitest siit.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus