fbpx

Otsija

O Buscador
Brasiilia
2019, 1h 28m
Režissöör
Bernardo Barreto
Osades
Pierre Santos, Mariana Molina, Débora Duboc, Mário Hermeto, Aline Fanju
Keel
portugali
Subtiitrid
inglise, eesti

Isabela (Mariana Molina) on mõjuvõimsa Brasiilia poliitiku tütar. Ehkki ta on kasvades saanud nautida luksust ja sotsiaalseid privileege, armub ta Giovanisse (Pierre Santos), kes on rajanud Brasiilia maakohta alternatiivse kommuuni, mille põhimõteteks on jätkusuutlik elamine ja vaba armastus. Sellest teistlaadi maailmast lummatud Isabela on valmis uudse elustiili nimel kõigest loobuma. Pärast nelja kommuunis elatud aastat otsustab Isabela isadepäeval Giovani kaasa võtta, minna koju ja tutvustada kallimat ka oma perele.
Isabela ei oska aga aimatagi, et just tema juurte juurde naasmise päeval raputab tervet riiki uudis tema isa seotusest Brasiilia kõigi aegade suurima korruptsiooniskandaaliga. Loodetud meeldivast perekondlikust kokkusaamisest kujuneb Isabela jaoks õudusunenägu, sest ta on sunnitud seisma silmitsi mineviku kummitustega.

Filmi tegevus leiab enamjaolt aset pressi ja märatsevate protestijate poolt ümber piiratud perekonnamõisas. Giovani tõrksus kohaneda „korraliku ühiskonna“ normidega šokeerib perekonda, kuid peagi selgub, et Giovani polegi perekonna must lammas…

Antonio Bordallo

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus