fbpx

PÖFF Shorts: Late Night Love

Vana-Kreeka jumalatest meie kohtinguäppide reaalsuseni, armastus oli (ja on ka edaspidi) habras, põhjendamatu ja ikkagi palavikuliselt tagaaetav – oma paljudes varjundites. Selle aasta programm Late Night Love jääb truuks juurtele: iha ja selle manipuleerimine, fetiš, vürtsikas südikus ja endiselt tabavad tähelepanekud.

Siin on kuningaks keha, seda nii arvukates animeeritud muundumistes kui ka ilukirjanduslikes uuestisündides. Naised saavad peategelasteks ja ootamatutel viisidel esilekerkivate seksuaalsete mängude algatajaks. Siin on kohutavalt nässu läinud kohtinguid; kohtumisi, mis pakuvad lubatust palju rohkemat; fantaasiaid, mis viivad elusuuruses seiklusteni ja kaasahaaravate pilguheitudega tõsisemaid lugusid.

Filme läbib teretulnud määramatus, mis annab neile omapära – mitte midagi ei saa kontrollida; mitte midagi ei kogeta nii, nagu seda ette kujutati; mitte midagi ei saa iseenesestmõistetavaks pidada. Armastus ja iha võivad tuhmuda või lunastuse leida, teekond ise on aga mitmekesine ja heitlik.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus