fbpx

Viimane võimalus

Big Night
Filipiinid
2021, 1h 25m
Režissöör
Jun Robles Lana
Osades
Christian Bables, Eugene Domingo, John Arcilla, Gina Pareno, Gina Alajar
Keel
TAGALOGI
Subtiitrid
EESTI, INGLISE

Mitmeid auhindu võitnud režissöör Jun Robles Lana (parima režissööri auhind 2019. a Pimedate Ööde filmifestivalil) on tagasi ulja, süsimusta ja kriiskavalt kileda komöödiaga, mis kritiseerib vägivaldset „sõda narkootikumidega“ Filipiinidel Duterte režiimi all.
Film jälgib üht pikka õhtut ja ööd Dharna elus (suurepärane näitlejatöö Christian Bablesilt), kes on seaduskuulekas ja rahuarmastav geist kosmeetik. Ta tegeleb oma asjadega ja peab väikest salongi Manila slummis. Kui Dharna saab teada, et ta on sattunud kohaliku piirkonna narkomaanide nimekirja, võtab tema elu ootamatu pöörde. Kõik teavad, et sellesse nimekirja sattunud kõrvaldatakse, ja Dharna peab sellest pääsemiseks andma endast parima. Piinarikast põrguteekonda saadab vilunult Lana kindlakäeline lavastajatöö, tehes filmist farssidest koosneva komöödia, mis kritiseerib teravalt väärastunud väärtustega ühiskonda ja jagades samas emotsionaalseid hoope otse makku.

Aiko Masubuchi

Tulenevalt jätkuvast koroonaviiruse ohust ning hetkel kehtivatest tervisekaitse nõuetest saab kinoseansse külastada ainult Covid-19 passi esitamisel.

Loe lähemalt kino töökorrladusest ja hetkel kehtivatest reeglitest siit.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus