fbpx

Sving

Ungari
1h 57m
Keel
UNGARI
Subtiitrid
EESTI

Neli naist neljast eri põlvkonnast. Ühist on neil kaks asja: nad on lauljannad ja nende eraelu on kriisis. Tegelikult on nad hetkel pigem mitte-lauljannad. Üks on ammuste aegade legendaarne diiva, tänaseks unustusse vajunud pensionär. Teine ei ole veel lauljanna, kuigi tal on selleks kõik eeldused: noorus, hääl, andekus, aga puudub üks asi, enesekindlus. Kolmas on varateismelise pojaga töötu üksikema, kelle tähetunniks jäi talendisaate kolmas voor. Neljas on aga professionaalne laulmisõpetaja, kes loobus oma ambitsioonidest rikka abikaasa nimel.

Juhuslikult kohtuvad nad ühel vihmasel suveõhtul restoranis, kust kellelgi neist pole kuhugi minna. Edasi läheb kõik juba ainuvõimalikku teed pidi: lavale astub ansambel „Swing Angels“. Algab meelelahutuslik muinasjutt oma tee otsimisest ja teel olemisest. Meelelahutusäri telgitaguste avanemist ja naiste eraelulisi keerdkäike saadab rohke muusika ja ungari huumor parimate ungari näitlejate esituses.

Ungari filmiõhtud on publikule tasuta. Saalis on piiratud arv kohti. Omale istekoha tagamiseks palume end registreerida: https://forms.gle/bqrbBUcAAeFeSsJUA.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus