fbpx

PÖFF 23

Pimedate ööde filmifestival tuleb taas. Seekord toimuvad Tartus festivali seansid Elektriteatris ja Athena Keskuse kinosaalis.

Kokku jõuab Tartusse ligi sadakond festivali filmi. Nende seas täismahus põhivõistlusprogrammi filmid ja debüütfilmide võistlusprogramm. Nende filmidega on juba praegu võimalik tutvuda. Kogu programm ja seansside ajad avalikustatakse 8. novembril, kui algab ka piletite eelmüük.

Festivali piletite müük algab nädal enne festivali, 8. novembril, nagu juba traditsiooniks on saanud. Sellel aastal asub PÖFFi infolett Kvartali kaubanduskeskuses. Seal on võimalik käia pileteid ostmas, filmide valimiseks nõu küsida, festivali kataloogi soetada – nagu ikka.

8.-10. novembril ehk piletimüügi esimesed kolm päeva on kõik festivali üksikpiletid soodushinnaga 5€. Seega, kes varakult enda lemmikfilmid välja valib ning piletid välja ostab, saab väga soodsa hinnaga maailma tippteoseid vaatama tulla. Enamikku neist näidataksegi ainult üks kord Tartus ja pärast festivali nad kinodesse tõenäoliselt ei jõua.

Hoia toimuval silm peal Elektriteatri koduleheküljel, PÖFFi koduleheküljel, PÖFF Tartu Facebooki evendil ja hakka juba praegu tutvuma põhivõistlusprogramm ja debüütfilmide võistlusprogrammi filmidega, mis on avalikud festivali koduleheküljel.