fbpx

Eile veel

Yesterday
Suurbritannia
2019, 1h 57m
Režissöör
Danny Boyle
Osades
Himesh Patel, Lily James, Kate McKinnon, Ana de Armas, James Corden, Ed Sheeran
Keel
INGLISE
Subtiitrid
EESTI, VENE

Eile veel teadsid kõik ansamblit The Beatles. Täna mäletab ainult Jack nende laule. Ja temast on saamas väga suur staar.

Oscari-võitjast režissöör Danny Boyle’i (“Rentslimiljonär”, “Trainspotting”, “28 päeva hiljem”) ning Oscari-nominatsiooniga stsenarist Richard Curtise (“Neli pulma ja üks matus”, “Armastus on see”, “Notting Hill”) koostööst on sündinud vaimukas rock’n’roll komöödia muusikast, unistustest, sõprusest ja pikast käänulisest teest, mis viib su lõpuks kokku oma elu armastusega.

Jack Malik on keskpärane laulukirjutajast muusik ühes tillukeses Inglise rannakolkas. Tema suured unistused on hakanud kiirelt tuhmuma hoolimata lapsepõlvesõber Ellie entusiastlikust toetusest. Kuid siis, ühel pimedal õhtul, põrkab Jack oma jalgrattal kokku bussiga ja lendab laias kaares läbi õhu. Just selsamal hetkel toimub globaalne elektrikatkestus. Õnnetusest toibudes avastab Jack, et sellist bändi nagu The Beatles maailma ajaloos enam ei eksisteeri. Tarmukas laadalaulik seisab nüüd päris tõsise dilemma ees.

Esitades geniaalse ansambli laule maailmale, mis pole neid eales varem kuulnud, saab Jackist plahvatuslikult kasvava populaarsusega artist. Suurenev kuulsuse koorem viib Jacki aga aina kaugemale armsast lojaalsest Elliest. Seistes oma uue ja vana elu teelahkmel peab Jack tegema targa valiku. Lõppude lõpuks on kõik, mida sa vajad, ju ainult armastus.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus