fbpx

Elaha

Elaha
Saksamaa
2023, 1h 50m
Režissöör
Milena Aboyan
Osades
Bayan Layla, Hadnet Tesfai, Derya Durmaz
Keel
SAKSA, KURDI
Subtiitrid
EESTI, INGLISE

EST

Elaha on noor saksa-kurdi naine, kes heitleb oma elueesmärkide ja tingimusteta armastuse vahel oma perekonna vastu. Kuigi talle on oluline sõbrannadega aega veeta ja oma noorema venna eest hoolitseda, peab ta samal ajal võitlema patriarhaadi vastu ning olema täiuslik tütar. Lõpuks peab ta tegema otsuse: kas rääkida tõtt või elada oma elu suures pettuses. Psühholoogiline lugu emantsipatsioonist, mis näitab, et saame olla enda vastu ausad vaid siis, kui lepime reaalsusega.

Filmilinastus toimub koos eestikeelse kirjeldustõlkega vaegnägijatele, eestikeelsete subtiitritega vaegkuuljatele ja ingliskeelsete subtiitritega.

Mida on vaja, et saaksin kasutada kirjeldustõlget vaegkuuljatele?
– laetud nutitelefoni
– kõrvaklappe
– äppi MovieReading

Enne kinno minemist:
Laadige alla MovieReading äpp. Lubage rakendusel kasutada mikrofoni.
Külastage lehte Turg valides selleks äpi ekraani allservast Turg. Lehel Turg sirvige saadaolevaid teoseid ja valige see, mida lähete vaatama. Valige kas kirjeldustõlge äpp laadib faili lehele Minu filmid vaid sekunditega.

Kinos:
Valige taas Minu filmid, valige allalaaditud film. Kui küsitakse, vajutage OK, niipea kui film algab. Kirjeldustõlge sünkroonitakse ja käivituvad automaatselt.

ENG

Elaha believes she must restore her virginity before she marries Nasim, only she cannot afford reconstruction surgery. Torn between different cultures, her love for her family, and her own beliefs, the twenty-two year old navigates the pressures and expectations of patriarchy and being a perfect daughter, while asking herself: does she have to be a virgin anyway, and for whom?

Screening with Estonian audio description, Estonian subtitles for the hearing impaired and English
subtitles.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus