fbpx

Kallis Etranger

Osanago warera ni umare
Jaapan
2017, 2h 7m
Režissöör
Yukiko Mishima
Osades
Rena Tanaka, Tadanobu Asano, Kankurô Kudô, Shinobu Terajima
Keel
JAAPANI
Subtiitrid
INGLISE

Makoto (Tadanobu Asano) on keskealine karjääriredelil roniv mitmekihilise perekonna pea. Abielus oma teise naisega ning suutmata luua sidet oma rüblikust teismelise kasutütrega, on tal raske leida aega oma perekonna jaoks, proovides samal ajal olla heas suhtes oma tütrega eelmisest perekonnast. Kõike kenasti toimimas hoida on ülimalt raske, kuna  ta saab hoobi hoobi järel ning isegi tema töö satub seetõttu ohtu. Kui tema naine Nanae (Rena Tanaka) teatab, et on lapseootel, suundub lugu sügavamale keeruliste perekonnaühikute toimimisse ning sellesse, milised võivad olla lahutuse ja uuesti abiellumise tagajärjed.

“A Stich of Live” režissöör Yukiko Mishima mängleb läbi läbi Jaapani perekonnadraama kommete, võttes värskeid ja ootamatuid trajektoore selles Kiyoshi Shigematsu 1996. aasta romaani adaptsioonis. Võitnud Special Grand Pro žürii auhinna 2017 aasta Montreali Filmifestivalil.

 

Jaapani kuu filmiõhtud on publikule tasuta. Saalis on piiratud arv kohti. Omale istekoha tagamiseks palume end registreerida: https://forms.gle/oqm7xUicScweDR22A.

Seansid ja piletid
K 28. oktoober 18:30
Jaapani kuu
Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus