fbpx

Kool Cerro Huesos

Una Escuela en Cerro Hueso
Argentiina
2021, 1h 10m
Režissöör
Betania Cappato
Osades
Mara Bestelli, Pablo Seijo, Clementina Folmer
Keel
HISPAANIA
Subtiitrid
EESTI, INGLISE, VENE

Ema on 6-aastane tüdruk, kellel tuleb alustada kooliteed, kuid kooli leidmine ei ole temale ega tema perekonnale lihtne ülesanne. Nimelt on tüdrukul diagnoositud autism ja paljud koolid pööravad talle selja. Pärast suuri jõupingutusi õnnestub leida haprale ja õrnale tüdrukule pisike kool looduslähedases maakohas. Kuigi uus elukorraldus on perele mõnevõrra stressitekitav, on kohalik kogukond vägagi toetav ning tüdruk asub tegema oma arengus pisikesi, kuid olulisi samme.

Režissöör Betania Cappato film esitab olulisi küsimusi, kuidas lapsed ja nende vanemad peavad keerulistes olukordades hakkama saama ja uute oludega kohanema ning mida vanemad on valmis tegema, et pakkuda oma lastele täisväärtuslikku elu. Õrn ja poeetiline film poeb vaataja hinge ning näitab ausalt erivajadustega laste rõõme ja muresid. Filmi teeb eriliseks veel seegi, et lugu on inspireeritud režissööri enda perekonnast.

Mikk Granström

Tulenevalt jätkuvast koroonaviiruse ohust ning hetkel kehtivatest tervisekaitse nõuetest saab kinoseansse külastada ainult Covid-19 passi esitamisel.

Loe lähemalt kino töökorrladusest ja hetkel kehtivatest reeglitest siit.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus