fbpx

Mind on kaks

Mind on kaks
Eesti
2024
Režissöör
Raul Esko, Romet Esko
Osades
Märt Pius, Priit Pius, Rain Tolk, Mirtel Pohla, Reimo Sagor, Amanda Hermiine Künnapas, Lil Till, Einar Kuusk, Tigran, Nublu
Keel
EESTI

Kas kaksikud on sarnased igas eluetapis ja mida kõike nad koos tunnetavad? Kui iseseisvat elu alustavate kokku kasvanud vendade teele tuleb tüdruk, hakkab selguma kaksikute erinevus.

Eskobros’i nime all tuntud kaksikvendade Raul ja Romet Esko täispikk debüütmängufilm “Mind on kaks” on pöörane, vaimukas ning lõhub seina ja avab vaatajatele enneolematult ausa kuvandi vendadest. Film on kokteil isiklikest mälestustest, nooruslikust julgusest, naiivsusest ja autentsetest emotsioonidest.

“Mind on kaks” filmis astuvad ülesse pea kõik Eesti tuntud ja veel tundmatud filmikaksikud, eesotsas Märt ja Priit Piusiga. Lisaks on kandvates rollides Rain Tolk, Mirtel Pohla, Reimo Sagor, Amand Hermiine Künnapas, Lil Till, Einar Kuusk, Tigran, Nublu ja paljud teised.

Filmi stsenaristideks ja režissöörideks on Raul ja Romet Esko, operaator on Toomas Tatar, kunstnik Paul Henrich Daude ning produtsendid on Rain Rannu, Tõnu Hiielaid ja Kirill Volkov.

Ekraanil

NOVEMBER 2024
Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus