fbpx

Oceani 8

Ocean's 8
USA
2018, 1h 50m
Režissöör
Gary Ross
Osades
Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafina, Rihanna, Helena Bonham Carter
Keel
INGLISE
Subtiitrid
EESTI, VENE

Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafina, Rihanna ja Helena Bonham Carter ühendavad jõud seiklusmärulis “Oceani 8”.

Viis aastat, kaheksa kuud, 12 päeva ja enamgi. Just nii kaua on Debbie Ocean (Sandra Bullock) elu suurimat röövi kavandanud.

Ta teab, et selleks läheb tal tarvis oma ala parimaid, alustades kuriteokaaslasest Lou Millerist (Cate Blanchett). Üheskoos värbavad nad spetsialistide meeskonna: juveliiri Amita (Kaling), tänavapetise Constance’i (Awkwafina), müügieksperdi Tammy (Paulson), häkkeri Nine Balli (Rihanna) ja moelooja Rose’i (Bonham Carter).

Neil on plaanis röövida 150 miljoni dollari väärtuses teemante, mida kannab aasta tähtsündmusel Metropolitani muuseumi galal maailmakuulus näitlejanna Daphne Kluger (Hathaway).

Plaan on üksikasjadeni läbi mõeldud, kuid juveelidele ligi pääsemiseks ja nende kätte saamiseks ei tohi vigu juhtuda. Ja seda kõigi silme all.

Filmis “Oceani 8” teevad kaasa ka James Corden, kes kehastab lugu lahendada üritavat kindlustusuurijat, ning Richard Armitage, kes mängib Klugeri kaaslast galal.

“Oceani 8” režissöör on Gary Ross (“Favoriit”, “Näljamängud”), kes kirjutas stsenaariumi kahasse Olivia Milchiga. Produtsendid on Steven Soderbergh ja Susan Ekins. Tegevprodutsendid on Michael Tadross, Diana Alvarez, Jesse Ehrman ja Bruce Berman, kaasprodutsent on Milch.

Kaadritetaguse meeskonna moodustasid operaator Eigil Bryld (“Palgamõrvarid Brügges”), kunstnik Alex DiGerlando (“Metsiku lõunamaa asukad”), Oscarile kandideerinud monteerija Juliette Welfling (“Tuukrikell ja liblikas”), Oscari-võitjast monteerija William Goldenberg (“Argo”), kostüümikunstnik Sarah Edwards (“Walter Mitty salajane elu”) ja helilooja Daniel Pemberton (“Steve Jobs”). Filmi tegelaskujud on loonud George Clayton Johnson ja Jack Golden Russell.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus