fbpx

Oleme teel

On Our Way
USA
2021, 1h 30m
Režissöör
Sophie Lane Curtis
Osades
Micheál Richardson, Ruby Modine, James Badge Dale, Jordana Brewster,
Keel
INGLISE

Esimest korda stsenaristi ja režissöörina filmi teha on raske igale uustulnukale. Juba tunnustust leidnud noor naisnäitleja Sophie Lane Curtis võtab ette kireva ja üleloomuliku, 3-osalise indie-filmi. Kronoloogiat mitte järgiva loo ülesehitus on mitmekihiline, ulatudes läbi viie ajajoone ja kahe riigi.

Täisea künnisele jõudnud Henry näeb vaeva oma esimese mängufilmistsenaariumiga „Oleme teel“. Seistes silmitsi oma varase lapsepõlve ja poisiea mälestustega, läheb ta tagasi valusasse minevikku, mil mõlemad vanemad olid veel elus. Henry kohtub võluva muusa Rosemaryga, kes flirdib, suudlemist lubamata, ja innustab poissi koos midagi tähendusrikkast looma.

Oma esimest peaosa mängiv Micheál Richardson on Liam Neesoni ja lahkunud Natasha Richardsoni poeg. Tema esitatud Henry igatseb kurbusega taga oma ema, keda mängib näitleja nõbu Daisy Bevan (Joely Richardsoni tütar). Et pereafäär oleks täiuslik, ühineb selle intrigeeriva kameega ka vanaema Vanessa Redgrave koos oma abikaasa Franco Neroga.

Edvinas Pukšta

Tulenevalt jätkuvast koroonaviiruse ohust ning hetkel kehtivatest tervisekaitse nõuetest saab kinoseansse külastada ainult Covid-19 passi esitamisel.

Loe lähemalt kino töökorrladusest ja hetkel kehtivatest reeglitest siit.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus