fbpx

Rapuntsel

Tangled
USA, Jaapan
2010, 1h 38m
Režissöör
Nathan Greno, Byron Howard
Osades
Mandy Moore, Zachary Levi, Donna Murphy
Keel
EESTI

“Ma olen 18 aastat sellest aknast välja vaadanud ja mõelnud, mis tunne see küll olla võiks, kui ma lõpuks näen neid tulesid enda pea kohal hõljumas. Mis siis, kui see pole üldse selline, nagu ma arvan?”

Flynn Rider on tagaotsituim, aga ka võluvaim bandiit terves kuningriigis. Kui ta pärast järjekordset röövi leiab endale peidupaiga keset metsi asuvas salapärases tornis, saab mehest ootamatult imeulusa ja särtsaka Rapuntsli pantvang. Rapuntsli võluväge sisaldavad kuldsed juuksed on 20 meetri pikkused ning kes pole kunagi oma tornist välja pääsenud. Flynni iseäralik vangistaja sõlmib mehega kokkuleppe ja see pealtnäha kokkusobimatu paar asub seiklusrikkale teekonnale, millel neid saadavad jäljekütist hobune Maximus, Rapuntslit valvav kameeleon Pascal ning terve hulk karuseid röövleid, kellel on Flynni tabamiseks omad põhjused.
Walt Disney stuudio ja Pixari animatsioonistuudio juhi John Lasseteri sõnul tahtsid nad luua muinasloo, mis oleks ühest küljest klassikaline, aga samas värske ja humoorikas, pakkudes vaatajatele midagi, mida nad varem arvutianimatsiooni vallas näinud ei ole.

Seansid ja piletid
T 23. aprill 16:00
Elektriteater
Osta pilet
Vabu kohti 79
Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus