fbpx

Vanem

Родитель
Venemaa
2021, 1h 50m
Režissöör
Vlad Furman
Osades
Angelina Strechina, Mikhail Porechenkov, Maria Mironova
Keel
VENE
Subtiitrid
EESTI, INGLISE

Vanemad on oma laste nimel valmis tegema kõik. Nii lihtne see ongi, kompromisse tegemata tuleb lapsi päästa kõige halva eest. Film „Vanem“ näitab ausalt ja avatult lapsevanema võitlust oma laste pärast, kes on sattunud narkootikumide küüsi. Maailm, milles nende lapsed elavad, on vanemate jaoks haige ja väär. Narkomaaniaga võitlemine on lõputu ja trööstitu ettevõtmine, kaks isa on aga selle keerulise tee oma südameasjaks võtnud ‒ kui vaja, siis ka vahendeid valimata.

Režissöör Vlad Furman toob narkootikumide teema ekraanile väga ausalt ja ilustamata. Suurepärase pildikeele, näitlejatööde ja sümbolite koosmõjul on film mõjus, haarates vaataja esimesest minutist endaga kaasa ning hoides pinget lõputiitriteni. Filmis on episoode, mis jäävad kauaks meelde ja panevad meid küsima, kas maailm ongi selline. Jah, teinekord ongi ‒ ja just see on ajendiks, miks antud film linastub Just Filmil. See on lausa kohustuslik vaatamine vanematele ja teismelistele noortele. Ja kui maailmas on veel vähegi lootust alles, mu vend, siis tuleb selle nimel ka võidelda.

Me ei soovita filmi vaadata alla 16-aastastel.

Mikk Granström

Soovitav vanus 16+.

Tulenevalt jätkuvast koroonaviiruse ohust ning hetkel kehtivatest tervisekaitse nõuetest saab kinoseansse külastada ainult Covid-19 passi esitamisel.

Loe lähemalt kino töökorrladusest ja hetkel kehtivatest reeglitest siit.

Ei leia sobivat seanssi? Jäta meile teade ning anname teada, kui filmile tuleb kavasse uus seanss. Telli teavitus