fbpx

Kevadine autokino

Alustame juba reedel, 15. mail Tartus ERMi B-parklas, kohe Raadi lennuvälja kõrval autokino seanssidega.

Vastavalt 8. mail vastu võetud valitsuse korraldusele on alates 15. maist lubatud vabas õhus toimuvad avalikud üritused, mille külastajad viibivad autos. Kuna oleme ka varasematel suvedel erinevate sündmuste raames autokino näidanud, siis otsustasime tegevuse vabasse õhku kolida, kuna tubased kinoseansid ei ole hetkel lubatud ning eriolukorrast tulenevalt on kultuurisündmuste toimumine siiani raskendatud.

Inimeste huvi autokino vastu on olnud väga suur juba eriolukorra algusest saadik. Positiivseid näiteid on olnud ka paljudest teistest riikidest. Seega, et inimeste kino igatsust leevendada ja taas ühiselt filme vaadata, lööme ka meie oma ekraani püsti ja paneme kinoprojektoris pirni põlema.

Õhtu kohta linastub üks film. Algusaeg on liikuv ning sõltub päikeseloojangu ajast, kuid algab üldiselt 30 minutit pärast loojangut. Esimestel nädalatel on filmide algusajaks 22:15. Pileti hind on 20€ auto kohta. Külastajaid on ühe auto kohta maksimaalselt kaks, välja arvatud perekonnaliikmed. Külastajad peavad viibima autos kogu aja ja võivad autost väljuda vaid vältimatu vajaduse korral (näiteks tervislikud põhjused või tualeti külastamine). Piletimüük toimub interneti vahendusel kino koduleheküljelt.

Kinokava avaldame nädala kaupa.

Siit leiad pikema kirjelduse autokinost ja vastused enam levinud küsimustele.

Aitäh Eesti aiad!

Eesti aiad logo


Toimunud